Grupa PROJCAD

Grupa PROJCAD to zespół ludzi z indywidualnym podejściem do każdego klienta połączonym z doświadczeniem projektowym i wykonawczym. Jesteśmy biurem projektowym dla klienta, dla którego liczy się cel tj. uzyskanie pozwolenia na budowę przy nie wygórowanej cenie usługi.

Chcesz budować dom?

Zadzwoń: 518 233 458

Dlaczego akurat My?

Biuro mamy w domu na przedmieściach Opola co daje nam elastyczne godziny spotkań z klientami (godziny późno popołudniowe czy soboty) oraz brak opłat za wynajem biura w prestiżowej lokalizacji (nie musimy doliczać kosztu utrzymania biura do ceny naszych projektów)

Zajmujemy się niemal w 100% budownictwem mieszkalnym jednorodzinnym -> sprecyzowany sektor budownictwa.

Powstaliśmy w odpowiedzi na rosnące tempo życia i deficyt czasu na samodzielne starania zmierzające do wybudowania swojego wymarzonego domu. Korzystając z wiedzy, którą zdobyliśmy pracując w jednej z firm projektowych oraz własnej działalności od 2013 roku jesteśmy w stanie sprawnie przeprowadzić często żmudny i czasochłonny proces kompletowania dokumentacji niezbędnej do uzyskania pozwolenia na budowę.

Także prace projektowe, które charakteryzują się sezonowością umożliwiają świadczenie przez nas usług także na zasadzie outsourcingu.

Praca przy realizacji obiektów budownictwa mieszkaniowego jak i obiektów inżynierskich pozwala nam na skuteczne poprowadzenie budowy domu jednorodzinnego (średnio 10 wizyt na budowie, liczne konsultacje telefoniczne).

Grupa PROJCAD jako grupa ludzi z zaangażowaniem podejmująca się nowych wyzwań z pomocą doświadczonych projektantów i kierownika budowy sprawnie przeprowadzi w Państwa imieniu proces inwestycyjny budowy.

Grupa PROJCAD

Przedsiębiorczy, ambitny, energiczny mgr inżynier budownictwa  + osoby współpracujące posiadające odpowiednie uprawnienia zawodowe i doświadczenia zawodowe.

Nasz zespół to zdobyte doświadczenia przy: adaptacjach projektów, projektach nowych, przebudowy, rozbudowy, załatwianiu pozwoleń na budowę, nadzorze różnych rodzajów robót budowlanych (mieszkaniowe, inżynieryjne), kosztorysowaniu jak i przy projektowaniu budowlanym czy też inżynierskim.

Projekty domów czy adaptacja już gotowych projektów to dla nas za każdym razem nowe doświadczenia.
Jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym.

Więcej
8+ lat w branży
200+ pozwoleń na budowę
15+ autorskich projektów gotowych
3 ekspertów na pokładzie

Wiedza, doświadczenie, pasja

Poznaj ofertę usług naszego
biura inżynieryjnego
  • projektowanie indywidualne (domy, garaże, wiaty gospodarcze, itp.)
  • SPRZEDAŻ PROJEKTÓW naszego autorstwa
  • ADAPTACJA projektów
  • SPRZEDAŻ PROJEKTÓW z dowolnej pracowni
  • KIEROWNIK BUDOWY -> BTR Tomasz Rogalny, tel. 889296951
  • załatwianie formalności urzędowych (m.in. pozwolenia na budowę)
  • projekty przebudowy istniejących obiektów (mieszkalnych, gospodarczych)
  • inwentaryzacje budowlane
  • kosztorysy
  • projektowanie inżynierskie (konstrukcje murowe, drewniane, stalowe, żelbetowe)
licznik odwiedzin strony

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie  na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, zmień ustawienia  swojej przeglądarki internetowej.